Politie
Lettertypes/grootte

Communicatie ACOD LRB politie moderniseert via onze website.

Onze website www.acodlrb.be blijft evolueren en is onze belangrijkste bron van communicatie naar onze leden. We gaan dan ook tegen 31 december 2019 volledig overstappen naar het systeem achter de website om nieuwsbrieven en nieuwsflashes te versturen. Dat maakt het makkelijker om de GDPR wetgeving te respecteren en een gepersonaliseerd aanbod te doen aan onze leden. Er zullen na 31 december 2019 geen nieuwsbrieven meer verstuurd worden via verzendlijsten in ons emailsysteem. Om nieuwsbrieven te blijven ontvangen is het noodzakelijk om je als lid te registeren op de website.

Hoe je kan registreren vind je terug op de website. klik op registreer hier om door te gaan naar de website. Hier vind je alle info over het registreren. Als dat niet moest lukken stuur je een mail (met de eventuele foutmelding) naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en word je zo snel mogelijk verder geholpen. Na registratie kan je dan aanduiden welke nieuwsbrieven je wenst te ontvangen. Zo blijf je op de hoogte van het laatste nieuws aangaande de politie en het statuut.